Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Ząbki - sprawdź miejscowy plan miasta Ząbki

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w mieście Ząbki? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Ząbki.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Ząbki.

MPZP Ząbki
Mapa MPZP miasta Ząbki

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki.

MPZP Ząbki

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu miasta Ząbki i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Ząbki prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Ząbek. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu miasta Ząbki.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w mieście Ząbki i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Ząbki obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP miasta Ząbki z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług..

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Ząbek

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Ząbek

0

13 plany zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w mieście Ząbki, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Ząbki, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

1097 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Ząbek.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w mieście Ząbki z podziałem na lata

Rejestr MPZP Ząbki

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Ząbki. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr LXXI/656/2022 Rady Miasta Ząbki z dnia 21 grudnia 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki dla rejonu ograniczonego ulicami Wyszyńskiego, Wigury, Stwosza i 11 ListopadaLXXI/656/202221-12-2022
Uchwała nr LVIII/552/2022 Rady Miasta Ząbki z dnia 25 maja 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki – rejon ulic Skrajnej, Piłsudskiego i PowstańcówLVIII/552/202225-5-2022
Uchwała nr LV/526/2018 Rady Miasta Ząbki z dnia 14 marca 2018 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki – rejon centrum miastaLV/526/201814-3-2018
Uchwała nr XXIV/210/2016 Rady Miasta Ząbki z dnia 15 kwietnia 2016r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki - rejonu ograniczonego ulicami Andersena, Calineczki, Baśniową i MazowieckąXXIV/210/201615-4-2016
UCHWAŁA Nr XXIII/204/2016 RADY MIASTA ZĄBKI z dnia 17 marca 2016 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki - rejon ulicy RadzymińskiejXXIII/204/201617-3-2016
UCHWAŁA Nr VI / 59 / 2015 RADY MIASTA ZĄBKI z dnia 30 marca 2015 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki - rejon Szpitala Drewnica IIVI/59/201530-3-2015

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Ząbkach?

Za prowadzenie rejestru MPZP Ząbki odpowiada prezydent miasta Ząbki. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Ząbki nie obowiązuje, to urząd miasta Ząbki wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Ząbkach została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w mieście Ząbki z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w mieście Ząbki na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Ząbek. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny miasta Ząbki!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Ząbki